Usługi rachunkowe

prowadzenie rachunkowość małych i dużych firmUsługi rachunkowe, które świadczy Balance Sheet są optymalnie dopasowywane do profilu działalności Państwa przedsiębiorstwa oraz obejmują najistotniejsze kwestie podatkowe i kadrowe. Naszym Klientom gwarantujemy obsługę najwyższej jakości oraz satysfakcję ze współpracy.

Najwyższy poziom usług rachunkowych

Prowadzenie księgowości – w zależności od wielkości przedsiębiorstwa – wymaga poświęcenia jej wielu lub bardzo wielu godzin pracy wykwalifikowanego pracownika. Powinna ona być wykonana tak, by nie wzbudzała zastrzeżeń organów państwowych. Ponieważ księgowi z Balance Sheet dysponują rozległym doświadczeniem na polu finansów, powierzone im zadania wykonują niezawodnie.

Wyróżniają nas ponadto wysokie kompetencje i przygotowanie uprawniające do wykonywania swojego zawodu. Swoją wiedzę dotyczącą podatków nieustannie aktualizujemy, zdobywając nowe doświadczenia oraz rozwijając księgowy kunszt.

W naszej pracy dbamy o relacje z Klientami – szanujemy ich czas oraz doceniamy zaufanie, którym nas obdarzają. Państwa zadowolenie jest dla nas najlepszą rekomendacją i reklamą.

Zakres usług rachunkowych świadczonych przez Balance Sheet

Oferta usług rachunkowych świadczonych przez nasze biuro księgowe w znacznym stopniu pozwala odciążyć przedsiębiorców i pracodawców. Dzielimy się wiedzą, doświadczeniem, umiejętnościami w zakresie prawnych i finansowych aspektów prowadzania działalności. Podajemy pomocną dłoń już na etapie założenia i rejestracji firmy. Wspieramy Klientów w kontaktach z urzędami skarbowymi, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i innymi instytucjami państwowymi.

Na podstawie dostarczonej przez Państwa dokumentacji prowadzimy księgi przychodów i rozchodów (księgowość uproszczona) oraz księgi rachunkowe (księgowość pełna), zachowując chronologię i systematyczne uporządkowanie.

Współpracującym z nami przedsiębiorcom zapewniamy także:

  • archiwizowanie dokumentacji księgowej przewidzianej ustawą,księgowość znajdująca się w segregatorach
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • wycenę oraz okresową inwentaryzację stanu pasywów i aktywów.

Pasja do rachunkowości, satysfakcjonująca praktyka, świetne rezultaty

Nasze biuro rachunkowe powstało z zawodowej pasji, dlatego mogliśmy przygotować dla Państwa ofertę usług księgowo-rachunkowych profesjonalną i konkurencyjną. W codziennej pracy współdziałamy z biegłymi prawnikami, dzięki czemu zapewniamy Państwa formie kompleksową obsługę i kompetentne rozstrzygnięcie problemów, które mogą pojawić się w powszednim funkcjonowaniu przedsiębiorstwa oraz w sytuacjach kryzysowych.