Usługi

Profil naszych usług rachunkowych obejmuje obsługę podmiotów o różnej formie prawnej i szerokim zakresie działalności. Prowadzimy księgowość małych, średnich praz dużych przedsiębiorstw, dbając o finansowe sukcesy naszych Klientów oraz reprezentując ich w czasie kontroli, a także w kontaktach z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Rozliczenia firm w biurze rachunkowym Balance Sheet

kompleksowe usługi prawno księgowe dla firmDo swoich obowiązków podchodzimy odpowiedzialnie. Jesteśmy przekonani o tym, że tylko rzetelna praca przynosi naszym Klientom wymierne efekty, a nam – dobre imię.

Wśród naszych atutów z dumą wymieniamy:

  • świetne merytoryczne przygotowanie potwierdzone dyplomami prestiżowych uczelni,
  • doświadczenie poświadczone nieposzlakowaną opinią w środowisku zawodowym oraz wśród naszych dotychczasowych Klientów,
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych nam zadań,
  • terminowość pracy,
  • dyspozycyjność.

Zapewniamy Państwa, że obowiązuje nas tajemnica zawodowa, której skrupulatnie przestrzegamy. Powierzając nam prowadzenie ksiąg rachunkowych, udostępniają nam Państwo poufne informacje dotyczące funkcjonowania Państwa przedsiębiorstwa. W związku z tym ciąży na nas obowiązek zachowania poufności – mogą być Państwo pewni, że honorujemy go w najwyższym stopniu.

Biuro rachunkowe otwarte na potrzeby Klientów

biuro rachunkowe balance sheet to świetne rozwiązanie dla firmW każdej chwili mogą się Państwo do nas zwrócić po poradę do naszego biura rachunkowego – wyjaśnimy kwestie niejasne, rozwiejemy wątpliwości, dzięki czemu zyskają Państwo jasność, podejmując decyzje dotyczące finansowych aspektów Państwa działalności.

Powierzenie Balance Sheet prowadzenia księgowości Państwa firmy wpływa na podniesienie efektywności jej działań poprzez:

  • ograniczenie kosztów i zmniejszenie obowiązków administracyjnych,
  • zminimalizowanie ryzyka operacyjnego.

Pomoc biznesowa świadczona przez naszych specjalistów obejmuje usługi księgowego w zakresie:

W zależności od potrzeb Państwa firmy proponujemy również różnego rodzaju usługi dodatkowe – ofertę zawsze ustalamy indywidualnie tak, by maksymalizowała Państwa korzyści ze współpracy z nami.

By prowadzić efektywną działalność gospodarczą, nie wystarczy już prawidłowe prowadzona księga przychodów i rozchodów. Przedsiębiorcy dokonujący transakcji zagranicznych, prowadzący działania na rynkach europejskich, są zobligowani do znajomości aktualnych przepisów prawnych na tychże rynkach. Współpraca z biurem rachunkowym Balance Sheet jest gwarancją płynnego zaadaptowania świadczonych usług do zmieniających się przepisów prawa.

Przedsiębiorcy z Legionowa, Nowego Dworu Mazowieckiego, Serocka i pobliskich miejscowości współpracując z Balance Sheet w zakresie rozliczania firm zyskują swobodę funkcjonowania – to ważne w każdym biznesie.