usługi rachunkowe dla małych i dużych firm z legionowa

W dzisiejszych czasach pomoc profesjonalnych księgowych, doskonale zorientowanych w Ustawie o rachunkowości oraz bieżących przepisach, jest niezbędna dla powodzenia biznesu. Zakres świadczonej przez nas pomocy zależy od profilu działania firmy oraz zakresu jej działań.

Księgowi do dyspozycji przedsiębiorstw z Legionowa i okolic

herb miasta legionowoMniejszym firmom z Legionowa proponujemy księgowość uproszczoną na przykład w formie książki przychodów i rozchodów, a większym przedsiębiorstwom i spółkom z. o. o. – pełną księgowość w formie ksiąg rachunkowych, która pozwala na dokładne kontrolowanie sytuacji finansowej. Zachowujemy przy tym chronologię, dokumenty systematyzujemy i porządkujemy. Przewidzianą ustawą dokumentację archiwizujemy.

Natomiast zasobami ludzkimi nasi księgowi zajmują się w ramach obsługi kadr i płac (stosunki pracy, listy płac, wynagrodzenia). Dokumentację pracowników prowadzimy z poszanowaniem danych osobowych, ponieważ wiemy, że każdą firmę tworzą ludzie i to w nich tkwi potencjał jej możliwości.

Kompleksowe usługi rachunkowe w Balance Sheet

Usługi z zakresu rachunkowości dopasowujemy do charakteru przedsiębiorstwa, by w jak najefektywniejszy – i z godny z aktualnymi przepisami – sposób zająć się, istotnymi dla jego funkcjonowania, kwestiami podatkowymi. Dzięki naszemu doświadczeniu w tej dziedzinie zyskują nasi Klienci zyskują pewność, że nasze działania prowadzone są umiejętnie i zawsze na ich korzyść. Przygotowywane przez nas sprawozdania finansowe i raporty rzetelnie pokazują sytuację firmy oraz służą jako wskazówka do dalszego postępowania.

Jesteśmy z naszymi Klientami na każdym etapie naszej oraz ich pracy – pomagamy już na etapie zakładania firmy, później reprezentujemy naszych Klientów przed Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz w kontaktach z innymi organami państwowymi.

Jakość usług księgowych: stawiamy na kompetencje

Jesteśmy merytorycznie przygotowani do tego, by świadczyć wszechstronne usługi rachunkowe, dysponujemy też doświadczeniem, dzięki któremu nasza oferta jest atrakcyjna dla wielu podmiotów gospodarczych. Nasze kompetencje doceniło już wielu właścicieli legionowskich firm, którzy powierzyli nam pieczę nad ich finansami i kadrami. Sukces tej współpracy jest dla nas najlepszą reklamą, powodem do zawodowej dumy, a także inspiracją do tego, by doskonalić się w swoim fachu.

W swojej codziennej praktyce współpracujemy z prawnikami specjalizującymi się w prawie cywilnym, gospodarczym i handlowym – to gwarantuje kompetentne rozwiązywanie problemów i sytuacji kryzysowych z wielu dziedzin funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Wszystkich przedsiębiorców z Legionowa i okolic zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszą stronę internetową oraz do zapoznania się z artykułami na naszym Blogu księgowego.